تبلیغات
all round - آشتی کنان همسر شقایق دهقان و مهران مدیری
آشتی کنان همسر شقایق دهقان و مهران مدیری
در حالی که پیمان قاسم خانی و برادرش مهراب از سریال مرد دوهزارچهره به این سو هیچ همکاری مستقیمی با مهران مدیری نداشتند، مهراب قاسم خانی همسر شقایق دهقان به تازگی به نویسندگان سریال شوخی کردم...


  در حالی که پیمان قاسم خانی و برادرش مهراب از سریال «مرد دوهزارچهره» به این سو هیچ همکاری مستقیمی با مهران مدیری نداشتند و در چرایی این جدایی هم شایعات بسیاری از درگیریهای مالی گرفته تا ممیزیهایی که مدیری بر متنهای این دو برادر لحاظ می کرد مطرح شده اما در یک اتفاق جالب یکی از دو برادر یعنی مهراب به تازگی به گروه نویسندگان سریال «شوخی کردم» پیوسته است.

بنا به اطلاعاتی که در «وصف صبا» ارائه شده فیلمبرداری دو قسمت اول این سریال در حالی به پایان رسیده که بناست در تولید ادامه کار مهراب قاسم خانی به جمع خشایار الوند، امیرمهدی ژوله، امیر وفایی و الهه زارع نژاد پیوسته و به عنوان نویسنده آیتمهای طنز به آنها کمک کند.

اگر این اتفاق بیفتد هیچ بعید نیست آشتی کنان مهراب و مهران عاملی شود برای آن که در سریال بعدی مدیری پیمان قاسم خانی دوباره به کسوت سابق بازگشته و به عنوان سرپرست نویسندگان فعالیت کند. بدیهی است که این اتفاق کیفیت طنزهای مدیری را هم بالاتر خواهد برد و او را از تکراری که در چند سال اخیر دچارش شده رهایی می دهد.
موضوعات مرتبط : اخبار هنری، هنرمندان،


تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1392 | 08:10 ق.ظ | نویسنده : reza mohebi | نظرات